O firmie

prostafirma.pl - narzędzia informatyczne

ul.Bp.Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin, kom. +48 505 797 467, e-mail:info@prostafirma.pl
Siedziba Firmy

Firma została założona 07.07.2007 roku. Od początku istnienia prostafirma.pl - narzędzia informatyczne koncentruje się na realizacji projektów, które znajdują zastosowanie głównie w sferze zarządzania przedsiębiorstwem. Oferowane przez firmę rozwiązania są stosowane wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie sprawnego przetwarzania informacji oraz gdzie technologie IT są narzędziem do oferowania produktów i usług.

Specjalizujemy się w tworzeniu narzędzi informatycznych dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu każdego klienta, nasze produkty w całości odpowiadają specyfice jego działalności. Usprawniają i optymalizują procesy biznesowe, usprawniają przepływ informacji wewnątrz przedsiębiorstwa, poprawiają wydajność i organizację pracy, pozwalają na dokładniejszą kontrolę kosztów. Proponujemy kompleksowe autorskie rozwiązania lub rozbudowe stosowanych systemów o kolejne funkcjonalności.

Dbamy o to, aby iść noga w nogę z najnowszymi trendami i technologiami obecnymi na rynki informatyki. Pragniemy być nowocześni, a wręcz innowacyjni. Nasz autorski System Wspomagania Zarządzania Produkcją został wyrózniony przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego główną nagrodą w konkursie "INNOWATOR ROKU 2009" w kategorii Przedsiębiorstwa Województwa Zachodniopomorskiego.

Do tworzenia systemów informatycznych wykorzystujemy głównie technologię .NET oraz system zarządzania danymi MSSQL. Szczególny nacisk kładziemy na zastosowanie technologii internetowych do wsparcia procesów biznesowych. To dzięki technologii ASP.NET MVC, jQuery, Bootstrap nasze systemy obsługiwane na praktycznie dowolnej platformie sprzętowej, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania na stanowiskach użytkowników, a skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem staję się możliwym z dowolnego miejsca w Internecie.

Nie ma innej drogi na zdobycie doświadczenia niż przez praktykę. Dziesiątki zrealizowanych projektów, wieloletnia współpraca z partnerami biznesowymi, tworzenie kompleksowych rozwiązań dla średnich i małych przedsiębiorstw to źródło naszego profesjonalizmu. Nabyta wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala nam na podejmowanie coraz większych wyzwań i jest gwarancją sukcesu przedsięwzięcia.

Liczymy na przyjemną i owocną współpracę z Państwem.

innowator roku 2009