E-commerce

oraz WWW identyfikacja

ul.Bp.Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin, kom. +48 505 797 467, e-mail:info@prostafirma.pl
szkolenie

Specjalizujemy się w tworzeniu responsywnych stron i sklepów internetowych. W swojej paracy stawiamy na nowoczesność i poprawność w realizacji projektów internetowych, tak aby spełniały one wymagania techniczne najpopularnieszych wyszukiwarek oraz systemów sledzenia ruchu internetowego. Wykorzystujemy nowoczesne technologię ASP.NET MVC, jQuery, Bootstrap.

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek dzialalność gospodarczą lub spoleczną bez jej skutecznej reprezentacji w internecie. Z roku na rok znacznie przybywa liczba użytkowników korzystających z Internetu nie tylko przy pomocy komputera, notebooka, ale również ze smartfona, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Dokonujemy zakupów, przeglądamy social media, wyszukujemy informacji o firmach. Ten ultraszybki postęp sprawia, że każdy właściciel strony internetowej musi pamiętać o jednym: aby serwis www płynnie dostosowywał się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia.

Responsive Web Design (RWD) to nic innego, jak projekt strony internetowej, której układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia. Wyświetlane na ekranie treści skalują się tak, aby były one wygodne w odbiorze dla użytkownika. Strony responsywne cechuje uniwersalność, czego dowodem jest ich wygląd na smartfonie czy tablecie.

Warto zainwestować w responsywną stronę internetową przede wszystkim dlatego, że Google wspiera strony o tej strukturze. Wszelkie sklepy internetowe, blogi, portale, które są oparte na nowoczesnej architekturze będą wyświetlać się na wyższych pozycjach. To oznacza, że przestarzałe strony muszą liczyć się z mniejszą liczbą odwiedzin.

Responsywne strony internetowe stanowią dobrą alternatywę dla mobilnych stron internetowych które pochłaniają więcej czasu i pieniędzy. Mobilna strona internetowa jest witryną dodatkową, która uaktywnia się urządzeniach przenośnych (więc trzeba ponieść dodatkowe koszty związane z jej tworzeniem i utrzymaniem), natomiast w przypadku stron responsywnych, wystarczy jedna wersja.

Oto niektóre z naszych ostatnich realizacji :

Liczymy na przyjemną i owocną współpracę z Państwem.

innowator roku 2009