Projektowanie

prostafirma.pl - narzędzia informatyczne

ul.Bp.Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin, kom. +48 505 797 467, e-mail:info@prostafirma.pl
projektowanie

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrożeniach dedykowanych systemów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Zajmujemy się całościową realizacja projektów, począwszy od fazy analizy potrzeb Klienta i szczegółowego formułowania wymagań biznesowych. Programujemy, wdrazamy, testujemy. Następnie przeprowadzamy szkolenie użytkowników oraz pozostajemy do Państwa dyspozycji jako wsparcie techniczne.

Bazujemy się na najlepszych praktykach informatycznych, dzięki czemu mamy pewność, że wytworzone oprogramowanie będzie w stanie sprostać wymaganiom Klienta, utrzymując jednocześnie wysoki poziom wydajności oraz zoptymalizowane wymagania sprzętowe. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom w technologii informatycznej, kładziemy duży nacisk na mobilność naszych aplikacji, dając użytkownikom możliwość korzystania z programów i zasobów w wygodny sposób, w dowolnym miejscu i czasie.

Wdrożenie dedykowanego systemu informatycznego niesie ze sobą wiele korzyści :

Poprawa wydajności
Dedykowany system informatyczny usprawnia przepływ informacji wewnątrz przedsiębiorstwa, usprawnia i optymalizuje zachodzące procesy biznesowe, poprawia wydajność i organizację pracy.
Zwiększenie zysków
Posiadanie wyspecjalizowanego dedykowanego systemu daje przewagę konkurencyjną, zwiększając przy tym zyski przedsiębiorstwa, pozwalają na dokładniejszą kontrolę kosztów.
Oszczędności
Klient płaci tylko za funkcjonalności systemu, jakich potrzebuje. W przyszłości system będzie można uzupełnić o potrzebne moduły bez konieczności zakupu nowych systemów informatycznych.

Oto niektóre z naszych ostatnich realizacji :

Liczymy na przyjemną i owocną współpracę z Państwem.

innowator roku 2009